%۹۷
پیشنهاد(از ۲۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۲۶۳۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، قصردشت، بالاتر از خیابان مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه ۳، واحد ۱۹

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر امیررضا وثوقی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۹ کاربر)

%۹۷
۲۸ کاربر از ۲۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قصردشت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر امیررضا وثوقی
دکتر امیررضا وثوقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا وثوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا وثوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا وثوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا وثوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا وثوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا وثوقی کجا است؟
دکتر امیررضا وثوقی 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیررضا وثوقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا وثوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا وثوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی و جراحی پا و مچ پا هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا وثوقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا وثوقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا وثوقی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر امیررضا وثوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا وثوقی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا وثوقی

دکتر امیررضا وثوقی dr amir reza vosoghi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر امیررضا وثوقی در شیراز، قصردشت، بالاتر از خیابان مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه ۳، واحد ۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا وثوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136290881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا وثوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا وثوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا وثوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا وثوقی تخصص ارتوپدی ، فلوشیپ جراحی پا و مچ پا نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا وثوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.