دکتر امیررضا وثوقی

دکتر امیررضا وثوقی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

شیراز

کد نظام پزشکی

112639
%95
پیشنهاد(از 35 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اطلاعات مطب قصردشت

آدرس:

شیراز، قصردشت، بالاتر از خیابان مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه ۳، واحد ۱۹

تلفن:07136290881

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیررضا وثوقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیررضا وثوقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%95
33 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

صنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در یک‌ کلمه بی نظیر هستند.

نرجس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دکتر بسیار با تجربه و خوبی هستند با تحصیلات عالیه

اسماعیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سال ۹۴ تاندون مچ پای چپم پاره شده بود دکتر عمل کردند واقعا عالی بود.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی هستن

آیت‌الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در تخصص خود عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیررضا وثوقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا وثوقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا وثوقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا وثوقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا وثوقی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا وثوقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا وثوقی کجا است؟
دکتر امیررضا وثوقی 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیررضا وثوقی را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا وثوقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا وثوقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی و جراحی پا و مچ پا هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا وثوقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا وثوقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا وثوقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا وثوقی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر امیررضا وثوقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا وثوقی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا وثوقیدکتر امیررضا وثوقی dr amir reza vosoghi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر امیررضا وثوقی در شیراز، قصردشت، بالاتر از خیابان مهر، مجتمع پزشکی نگین، طبقه ۳، واحد ۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا وثوقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136290881 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا وثوقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا وثوقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا وثوقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا وثوقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.