دکتر محمدرضا حسین طهرانی

دکتر محمدرضا حسین طهرانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

141014
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به طرف میدان شهدا، درمانگاه بهبد، طبقه 3

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا حسین طهرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا حسین طهرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر مهربون پر حوصله و كاربلدي بودنند

رسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتربسیارصبور باشخصیت وتشخیص درست بیماری

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا حسین طهرانی
نوبت مطب شهید بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، به طرف میدان شهدا، درمانگاه بهبد، طبقه 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو90,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا حسین طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا حسین طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا حسین طهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا حسین طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا حسین طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حسین طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی کجا است؟
دکتر محمدرضا حسین طهرانی 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا حسین طهرانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا حسین طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حسین طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا حسین طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا حسین طهرانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا حسین طهرانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا حسین طهرانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا حسین طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا حسین طهرانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدرضا حسین طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا حسین طهرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا حسین طهرانیدکتر محمدرضا حسین طهرانی dr mohammad reza hosein tehrani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی در کرج، چهارراه طالقانی، به طرف میدان شهدا، درمانگاه بهبد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا حسین طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394466069 , 02632214550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا حسین طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا حسین طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا حسین طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا حسین طهرانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا حسین طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.