همایون آرمان

همایون آرمان

کارشناس تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-3106

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان

آدرس:

اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت

تلفن:03132258444

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران همایون آرمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از همایون آرمان
نوبت مطب درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت همایون آرمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر همایون آرمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد همایون آرمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت همایون آرمان چقدر است؟
هزینه ویزیت همایون آرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل همایون آرمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب همایون آرمان کجا است؟
دکتر همایون آرمان 1 مطب در درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل همایون آرمان را ببینید.
+
آیا همایون آرمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر همایون آرمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
همایون آرمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر همایون آرمان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد همایون آرمان چه زمانی است؟
دکتر همایون آرمان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل همایون آرمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از همایون آرمان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به همایون آرمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی همایون آرمان 0 از 5 است.

درباره همایون آرماندکتر همایون آرمان homayon arman از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب همایون آرمان در اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب همایون آرمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132258444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام همایون آرمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی همایون آرمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط همایون آرمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از همایون آرمان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد همایون آرمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.