دکتر جعفر سلامت دوم

دکتر جعفر سلامت دوم

پزشک عمومی

اهواز

کد نظام پزشکی

59786

درباره‌پزشک

ويزيت عمومي

ويزيت پوست

اقدامات مطب ليزر موهاي زايد ميكرودرم كرايو زگيل هاي تناسلي مزوتراپي موي سر اعمال جراحي زيبايي

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب فلکه زیتون

آدرس:

اهواز، فلکه زیتون کارگری، روبه روی مخابرات علامه، کوچه فیروز، پلاک ۱۲

تلفن:06132242261

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر سلامت دوم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر جعفر سلامت دوم
نوبت مطب فلکه زیتون
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، فلکه زیتون کارگری، روبه روی مخابرات علامه، کوچه فیروز، پلاک ۱۲
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر سلامت دوم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر سلامت دوم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر سلامت دوم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر سلامت دوم چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر سلامت دوم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر سلامت دوم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر سلامت دوم کجا است؟
دکتر جعفر سلامت دوم 1 مطب در مطب فلکه زیتون دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جعفر سلامت دوم را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر سلامت دوم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر سلامت دوم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر سلامت دوم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر سلامت دوم متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر سلامت دوم چه زمانی است؟
دکتر جعفر سلامت دوم از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر سلامت دوم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر سلامت دوم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جعفر سلامت دوم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر سلامت دوم 0 از 5 است.

درباره دکتر جعفر سلامت دومدکتر جعفر سلامت دوم dr jafar salamat dovom از دکترهای متخصص عمومی اهواز هستند. مطب دکتر جعفر سلامت دوم در اهواز، فلکه زیتون کارگری، روبه روی مخابرات علامه، کوچه فیروز، پلاک ۱۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر سلامت دوم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132242261 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر سلامت دوم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر سلامت دوم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر سلامت دوم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر سلامت دوم متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر سلامت دوم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.