دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آتوسا همافر

دکتر آتوسا همافر

دکترای تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-1254

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تبریز- بلوار ولیعصر( سربالایی ولیعصر) بالاتر از خیابان توانیر- روبروی خیابان نظامی- پلاک 18- ساخنمان سهند- طبقه سوم

تلفن:04133103341

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آتوسا همافر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آتوسا همافر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ولیعصر
تبریز - تبریز- بلوار ولیعصر( سربالایی ولیعصر) بالاتر از خیابان توانیر- روبروی خیابان نظامی- پلاک 18- ساخنمان سهند- طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آتوسا همافر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آتوسا همافر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آتوسا همافر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آتوسا همافر چقدر است؟
هزینه ویزیت آتوسا همافر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا همافر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آتوسا همافر کجا است؟
دکتر آتوسا همافر 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آتوسا همافر را ببینید.
+
آیا دکتر آتوسا همافر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا همافر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آتوسا همافر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آتوسا همافر متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آتوسا همافر چه زمانی است؟
دکتر آتوسا همافر از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا همافر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آتوسا همافر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آتوسا همافر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آتوسا همافر 0 از 5 است.
درباره دکتر آتوسا همافر


دکتر آتوسا همافر dr atosa homa far از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب دکتر آتوسا همافر در تبریز- بلوار ولیعصر( سربالایی ولیعصر) بالاتر از خیابان توانیر- روبروی خیابان نظامی- پلاک 18- ساخنمان سهند- طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آتوسا همافر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133103341 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آتوسا همافر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آتوسا همافر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آتوسا همافر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آتوسا همافر متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آتوسا همافر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.