دکتر احد فرشباف خلیلی

دکتر احد فرشباف خلیلی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تبریز

کد نظام پزشکی

25020
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به شریعتی، جنب بانک ایران زمین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احد فرشباف خلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احد فرشباف خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدامین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیاربااخلاق ودقیق بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احد فرشباف خلیلی
نوبت مطب هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به شریعتی، جنب بانک ایران زمین
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احد فرشباف خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احد فرشباف خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احد فرشباف خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احد فرشباف خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت احد فرشباف خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احد فرشباف خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احد فرشباف خلیلی کجا است؟
دکتر احد فرشباف خلیلی 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احد فرشباف خلیلی را ببینید.
+
آیا دکتر احد فرشباف خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احد فرشباف خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احد فرشباف خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احد فرشباف خلیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احد فرشباف خلیلی چه زمانی است؟
دکتر احد فرشباف خلیلی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احد فرشباف خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احد فرشباف خلیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احد فرشباف خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احد فرشباف خلیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر احد فرشباف خلیلیدکتر احد فرشباف خلیلی dr ahad farsh baf khalili از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر احد فرشباف خلیلی در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به شریعتی، جنب بانک ایران زمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احد فرشباف خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135532875 , 04135560010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احد فرشباف خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احد فرشباف خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احد فرشباف خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احد فرشباف خلیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احد فرشباف خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.