دکتر رحیم شکرانی هوشمند

دکتر رحیم شکرانی هوشمند

تخصص داخلی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۰۰۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور، نبش تقاطع طالقانی، ساختمان امروز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم شکرانی هوشمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم شکرانی هوشمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هفده شهریور
دکتر رحیم شکرانی هوشمند
دکتر رحیم شکرانی هوشمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم شکرانی هوشمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم شکرانی هوشمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم شکرانی هوشمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم شکرانی هوشمند چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم شکرانی هوشمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم شکرانی هوشمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم شکرانی هوشمند کجا است؟
دکتر رحیم شکرانی هوشمند 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رحیم شکرانی هوشمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم شکرانی هوشمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم شکرانی هوشمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم شکرانی هوشمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم شکرانی هوشمند متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم شکرانی هوشمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رحیم شکرانی هوشمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم شکرانی هوشمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم شکرانی هوشمند چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رحیم شکرانی هوشمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم شکرانی هوشمند 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیم شکرانی هوشمنددکتر رحیم شکرانی هوشمند dr rahim shokrani hoshmand از دکترهای متخصص تخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر رحیم شکرانی هوشمند در تبریز، خیابان هفده شهریور، نبش تقاطع طالقانی، ساختمان امروز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم شکرانی هوشمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135544855 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم شکرانی هوشمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم شکرانی هوشمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم شکرانی هوشمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم شکرانی هوشمند تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم شکرانی هوشمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.