دکتر رحیم علیزاده

دکتر رحیم علیزاده

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

26570
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم علیزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم علیزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت از پزشک

صبرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی با حوصله حرف مریض را گوش میدن و خوب راهنمایی میکردن خیلی هم با اخلاق و خوش رفتار هستند.

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب آقاي دكتر جراح ماهري هستند چون ما از گذشته با كار ايشون آشنايي داريم .معاينه ديروز ايشون هم خوب و با حوصله بود متشكرم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رحیم علیزاده
نوبت مطب خیابان هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان بیمارستان شمس
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم علیزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم علیزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم علیزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم علیزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم علیزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم علیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم علیزاده کجا است؟
دکتر رحیم علیزاده 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحیم علیزاده را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم علیزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم علیزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم علیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم علیزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم علیزاده چه زمانی است؟
دکتر رحیم علیزاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم علیزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم علیزاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رحیم علیزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم علیزاده 4 از 5 است.

درباره دکتر رحیم علیزادهدکتر رحیم علیزاده dr rahim alizadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر رحیم علیزاده در تبریز، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان بیمارستان شمس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم علیزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133365188 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم علیزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم علیزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم علیزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم علیزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم علیزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.