%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، نبش عارف ۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه همکف

تلفن:05138410869

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس اسدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس اسدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مانی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فقط میتونم بگم از همه نظر عالیه عالیه یه دکتر خوش اخلاق، مودب، باحوصله، کار درست

عارف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و خوب و وقت کافی برای مریض می گذارند واقعا دکتر حاذقی هستند بنده این دکتر پیشنهاد میکنم

منیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستن بسیار خوش اخلاق و اروم .واقعا وقت میذارن شاید برای هر بیمار نیم ساعت . منکه خیلی راضی بودم

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر واقعا با صبر و حوصله هستن کاملا با دقت معاینه میکنن و برا هر مریض کاملاً توضیح میدن وخوش برخورد هستن من که خیلی راضی هستم و به دیگران هم پیشنهاد میکنم

عارف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با حوصله و کاردانی بودند. به دقت حرف بیمار را با حوصله گوش می کردند. و من این پزشک را پیشنهاد میکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس اسدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس اسدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس اسدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس اسدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس اسدی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس اسدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس اسدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس اسدی کجا است؟
دکتر عباس اسدی 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس اسدی را ببینید.
+
آیا دکتر عباس اسدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس اسدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس اسدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس اسدی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس اسدی چه زمانی است؟
دکتر عباس اسدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس اسدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس اسدی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر عباس اسدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس اسدی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس اسدیدکتر عباس اسدی dr abbas asadi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر عباس اسدی در مشهد، بلوار احمدآباد، نبش عارف ۶، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس اسدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138410869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس اسدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس اسدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس اسدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس اسدی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس اسدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.