دکتر انوشیروان زندی

دکتر انوشیروان زندی

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

ریه کودکان 

رشد و تغذیه 

کد نظام پزشکی

17901

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم

تلفن:03132219970

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر انوشیروان زندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر انوشیروان زندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر انوشیروان زندی
دکتر انوشیروان زندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر انوشیروان زندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انوشیروان زندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انوشیروان زندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر انوشیروان زندی چقدر است؟
هزینه ویزیت انوشیروان زندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر انوشیروان زندی کجا است؟
دکترانوشیروان زندی مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر انوشیروان زندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر انوشیروان زندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر انوشیروان زندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انوشیروان زندی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انوشیروان زندی چه زمانی است؟
دکتر انوشیروان زندی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انوشیروان زندی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر انوشیروان زندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انوشیروان زندی 5 از 5 است.

درباره دکتر انوشیروان زندیدکترانوشیروان زندی dr anoshiravan zandi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر انوشیروان زندی در اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انوشیروان زندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132219970 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انوشیروان زندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انوشیروان زندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انوشیروان زندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انوشیروان زندی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انوشیروان زندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.