دکتر انوشیروان زندی

دکتر انوشیروان زندی

کد نظام پزشکی: 17901
5 (12 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
293 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر انوشیروان زندی

مطب خیابان آمادگاه
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم
اولین نوبت آزاد: امروز | 16:45

درباره دکتر انوشیروان زندی

ریه کودکان 

رشد و تغذیه 

آدرس مطب دکتر انوشیروان زندی

مطب خیابان آمادگاه
آدرس:
اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم
تلفن:

نظرات درباره دکتر انوشیروان زندی

5
از 12 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مهربد(1403/03/13)
نوبت دهی مطب
(1403/03/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
تجربه بالا و تشخیص خوب
شهناز(1403/02/26)
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک حاذق ، خوش برخورد هستن.دانش به روز دارن.حتما پیشنهاد میکنم.برای رشد کودک و خصوصا رشد قدی خیلی ماهر هستن
کاربر دکترتو(1403/02/23)
نوبت دهی مطب
(1403/02/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
در کل دکتر خوبین
زهرا سادات(1402/11/28)
نوبت دهی مطب
(1402/11/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوش برخورد و باحوصله
باران بختیار(1402/11/18)
نوبت دهی مطب
(1402/11/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
واقعا دکتر عالی و صبوری هستن .من دخترم لوزه سوم داره . الان نزدیک چند ماه هرجا میبردم میگفتن آسم کودکان داره . ولی وقتی بردم پیش اقای دکتر معاینه کردن و گفتن لوزه داره . واقعا دکتر عالی هستن . و کاربلد .
بردیا(1402/03/31)
نوبت دهی مطب
(1402/03/31)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر صبور و مهربون ان شاالله درمانشون جواب بده

سوالات متداول راجع به دکتر انوشیروان زندی

چطور می‌توانم نوبت دکتر انوشیروان زندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر انوشیروان زندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر انوشیروان زندی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر انوشیروان زندی چقدر است؟
هزینه ویزیت انوشیروان زندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر انوشیروان زندی کجا است؟
دکتر انوشیروان زندی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر انوشیروان زندی را ببینید.
آیا دکتر انوشیروان زندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر انوشیروان زندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر انوشیروان زندی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر انوشیروان زندی چه زمانی است؟
دکتر انوشیروان زندی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر انوشیروان زندی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر انوشیروان زندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر انوشیروان زندی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر انوشیروان زندیدکتر انوشیروان زندی dr anoshiravan zandi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر انوشیروان زندی در اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر انوشیروان زندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132219970 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر انوشیروان زندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر انوشیروان زندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر انوشیروان زندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر انوشیروان زندی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر انوشیروان زندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.