دکتر ویدا زارع امانت

دکتر ویدا زارع امانت

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

41259
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بوردتخصصی زنان وزایمان ونازایی از دانشگاه تبریز

مشاوره قبل بارداری وکنترل بعدبارداری وانحام زایمان طبیعی بدون درد وکلیه اعمال جراحی سزارین وتخمدان ورحم و...

در مطب استفاده از روش های کمک تشخیصی برای تشخیص دقیق تر وسریعتر انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهریار وشمس وشفا و ولیعصر تبریز

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان شماره ۱۰، طبقه ۳

تلفن:04135555348

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ویدا زارع امانت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ویدا زارع امانت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

کار خانم دکتر حرف نداره واقعا همه چی تموم هستن هم از لحاظ اخلاق و ادب هم از لحاظ مهارت کاریشون ، فوق‌العاده ان

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام به جرات میتونم بگم یکی‌ از مهربونترین دکترا هستن خیلی خیلی دوسشون دارم‌ و راضی هستم از همه چییی از هر لحاظ❤️❤️🙏🙏🙏

شادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی ،بسیار دکتر حاذق و مودب و خوش برخوردی هستن

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام به جرئت میتونم بگم بهترین دکتری هستن که تو عمرم دیدم اگه زمان انتظار داخل مطب براتون زیاد بود دلگیر نشین چون دکتر برای هر مریض زمان زیادی میزارن

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالین..

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ویدا زارع امانت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ویدا زارع امانت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا زارع امانت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ویدا زارع امانت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ویدا زارع امانت چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا زارع امانت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا زارع امانت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ویدا زارع امانت کجا است؟
دکتر ویدا زارع امانت 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ویدا زارع امانت را ببینید.
+
آیا دکتر ویدا زارع امانت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا زارع امانت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ویدا زارع امانت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا زارع امانت متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ویدا زارع امانت چه زمانی است؟
دکتر ویدا زارع امانت از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا زارع امانت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ویدا زارع امانت چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر ویدا زارع امانت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ویدا زارع امانت 5 از 5 است.

درباره دکتر ویدا زارع امانتدکتر ویدا زارع امانت dr vida zare amanat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر ویدا زارع امانت در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان شماره ۱۰، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ویدا زارع امانت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135555348 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ویدا زارع امانت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ویدا زارع امانت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ویدا زارع امانت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ویدا زارع امانت متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ویدا زارع امانت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.