دکتر محمدتقی آهنگر آتشی

دکتر محمدتقی آهنگر آتشی

تخصص داخلی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اندوسکوپی، کلونوسکوپی، بستری بیماران در بیمارستان های خصوصی شهریار و شمس

در مطب اندوسکوپی، تست اوره از تنفسی، نوار قلبی انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهریار، بیمارستان شمس، درمانگاه حلال احمر

 آدرس اینستاگرام: drmaa1342 

کد نظام پزشکی

۳۰۳۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آبرسانی

آدرس:

تبریز، خیابان هفت تیر، روبه روی هواپیمایی هما، ساختمان پزشکی یاس، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • روستاییان
 • تامین اجتماعی
 • کمیته امداد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی آهنگر آتشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی آهنگر آتشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آبرسانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مراجعین گرامی لطفا نیم ساعت قبل از زمان تعیین شده در مطب حضور پیدا کنید.

دکتر محمدتقی آهنگر آتشی
دکتر محمدتقی آهنگر آتشی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی آهنگر آتشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی آهنگر آتشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی آهنگر آتشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی آهنگر آتشی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی آهنگر آتشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی آهنگر آتشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی آهنگر آتشی کجا است؟
دکتر محمدتقی آهنگر آتشی 1 مطب در مطب خیابان آبرسانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدتقی آهنگر آتشی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی آهنگر آتشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی آهنگر آتشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی آهنگر آتشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی آهنگر آتشی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی آهنگر آتشی چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی آهنگر آتشی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی آهنگر آتشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی آهنگر آتشی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمدتقی آهنگر آتشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی آهنگر آتشی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی آهنگر آتشیدکتر محمدتقی آهنگر آتشی dr mohammad taghi ahangar atashi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محمدتقی آهنگر آتشی در تبریز، خیابان هفت تیر، روبه روی هواپیمایی هما، ساختمان پزشکی یاس، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی آهنگر آتشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136554338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی آهنگر آتشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی آهنگر آتشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی آهنگر آتشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی آهنگر آتشی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی آهنگر آتشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.