دکتر عبدالرضا شمس

دکتر عبدالرضا شمس

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

41884
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بوردتخصصی داخلی و اندوسکوپی دستگاه گوارش (مری، معده، روده، کبد و کیسه صفرا)

همکاری با بیمارستان بهبود

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی برج آذربایجان، مجتمع پزشکی شمس، طبقه اول

تلفن:04135546337

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون تجربه خارق العاده ای دارند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من معمولا مشکلم با متخصص ها اینه که به جزییات احوال بیمار اعتنا نمیکنن ولی دکتر شمس اینجوری نیستن و بعد چند بار مراجعه رضایت داشتم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالرضا شمس
نوبت مطب خیابان هفده شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی برج آذربایجان، مجتمع پزشکی شمس، طبقه اول
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا شمس کجا است؟
دکتر عبدالرضا شمس 1 مطب در مطب خیابان هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرضا شمس را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا شمس متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا شمس چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا شمس از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا شمس چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عبدالرضا شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا شمس 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا شمسدکتر عبدالرضا شمس dr abdol reza shams از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر عبدالرضا شمس در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی برج آذربایجان، مجتمع پزشکی شمس، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135546337 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا شمس متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.