دکتر دارا کوشان

دکتر دارا کوشان

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

28401
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

آندوسکوپی، کولونوسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17شهریور جدید، جنب پارکینگ طبقاتی نوین، ابتدای کوچه شرکت، ساختمان31، طبقه اول

تلفن:04135568411

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر دارا کوشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دارا کوشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوب و حرفه ای هستند خودم ده سال پیش به خاطر ناراحتی معده مراجعه کردم وبا یک نسخه دارو خوب شدم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر دارا کوشان
نوبت مطب خیابان 17 شهریور جدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17شهریور جدید، جنب پارکینگ طبقاتی نوین، ابتدای کوچه شرکت، ساختمان31، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دارا کوشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دارا کوشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دارا کوشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دارا کوشان چقدر است؟
هزینه ویزیت دارا کوشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دارا کوشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دارا کوشان کجا است؟
دکتر دارا کوشان 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر دارا کوشان را ببینید.
+
آیا دکتر دارا کوشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دارا کوشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دارا کوشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دارا کوشان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دارا کوشان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر دارا کوشان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر دارا کوشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دارا کوشان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر دارا کوشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دارا کوشان 5 از 5 است.

درباره دکتر دارا کوشاندکتر دارا کوشان dr dara koushan از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر دارا کوشان در تبریز، خیابان 17شهریور جدید، جنب پارکینگ طبقاتی نوین، ابتدای کوچه شرکت، ساختمان31، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دارا کوشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135568411 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دارا کوشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دارا کوشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دارا کوشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دارا کوشان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دارا کوشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.