دکتر حمید اسماعیل نژاد

دکتر حمید اسماعیل نژاد

تخصص پوست، مو و زیبایی

تبریز

کد نظام پزشکی

100496
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان 17شهریورجدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17شهریورجدید، پایین تر از بستنی وحید، مجتمع کسری طبقه3، واحد8

تلفن:04135531993

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید اسماعیل نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید اسماعیل نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام و عرض ادب . طبابت آقای دکتر خیلی خیلی عالی است. چون من دستم حساسیت داشت . فقط با استفاده یک بار از داروی تجویز شده ایشان دستم بهبود یافت . خدا حافظ و نگه دارشون باشد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمید اسماعیل نژاد
نوبت مطب خیابان 17شهریورجدید
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17شهریورجدید، پایین تر از بستنی وحید، مجتمع کسری طبقه3، واحد8

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید اسماعیل نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید اسماعیل نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید اسماعیل نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید اسماعیل نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید اسماعیل نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید اسماعیل نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید اسماعیل نژاد کجا است؟
دکتر حمید اسماعیل نژاد 1 مطب در مطب خیابان 17شهریورجدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید اسماعیل نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر حمید اسماعیل نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید اسماعیل نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید اسماعیل نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید اسماعیل نژاد متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید اسماعیل نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید اسماعیل نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید اسماعیل نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید اسماعیل نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمید اسماعیل نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید اسماعیل نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید اسماعیل نژاددکتر حمید اسماعیل نژاد dr hamid esmaeel nezhad از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تبریز هستند. مطب دکتر حمید اسماعیل نژاد در تبریز، خیابان 17شهریورجدید، پایین تر از بستنی وحید، مجتمع کسری طبقه3، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید اسماعیل نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135531993 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید اسماعیل نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید اسماعیل نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید اسماعیل نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید اسماعیل نژاد متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید اسماعیل نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.