دکتر محمد نیل چیان

دکتر محمد نیل چیان

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

115701

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد نیل چیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد نیل چیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شریعتی
تهران - تهران، شریعتی، ابتدای بلوار میرداماد، نبش رودبار غربی( جنب مرکز خرید میر داماد )، پلاک۷، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد نیل چیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد نیل چیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد نیل چیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد نیل چیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد نیل چیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نیل چیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد نیل چیان کجا است؟
دکتر محمد نیل چیان 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد نیل چیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد نیل چیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نیل چیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد نیل چیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد نیل چیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد نیل چیان چه زمانی است؟
دکتر محمد نیل چیان از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نیل چیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد نیل چیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد نیل چیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد نیل چیان 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد نیل چیان


دکتر محمد نیل چیان dr mohammad nilchiyan از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمد نیل چیان در تهران، شریعتی، ابتدای بلوار میرداماد، نبش رودبار غربی( جنب مرکز خرید میر داماد )، پلاک۷، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد نیل چیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09903636536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد نیل چیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد نیل چیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد نیل چیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد نیل چیان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد نیل چیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.