سمیرا باباییان امینی

سمیرا باباییان امینی

کارشناس تغذیه

تبریز

کد نظام پزشکی

ت-2581

درباره‌پزشک

دستگاه بادی آنالایز 

 دستگاه لاغری RF + کویتیشن ( دستگاه مولتی شیپ 2021 )

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تبریز، سربالایی ولیعصر، روبروی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 7

تلفن:04133317390

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سمیرا باباییان امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سمیرا باباییان امینی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، سربالایی ولیعصر، روبروی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 7
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 11:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سمیرا باباییان امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا باباییان امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سمیرا باباییان امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سمیرا باباییان امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا باباییان امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سمیرا باباییان امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سمیرا باباییان امینی کجا است؟
دکتر سمیرا باباییان امینی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سمیرا باباییان امینی را ببینید.
+
آیا سمیرا باباییان امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا باباییان امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سمیرا باباییان امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا باباییان امینی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سمیرا باباییان امینی چه زمانی است؟
دکتر سمیرا باباییان امینی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سمیرا باباییان امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سمیرا باباییان امینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سمیرا باباییان امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سمیرا باباییان امینی 0 از 5 است.

درباره سمیرا باباییان امینیدکتر سمیرا باباییان امینی samira babaiiyan amini از دکترهای متخصص تغذیه تبریز هستند. مطب سمیرا باباییان امینی در تبریز، سربالایی ولیعصر، روبروی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سمیرا باباییان امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133317390 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سمیرا باباییان امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سمیرا باباییان امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سمیرا باباییان امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سمیرا باباییان امینی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سمیرا باباییان امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.