دکتر بلقیس اولادی

دکتر بلقیس اولادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

18785
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، ابتدای میرداماد، جنب رادیولوژی میرداماد، پلاک 4، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بلقیس اولادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بلقیس اولادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بلقیس اولادی
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، ابتدای میرداماد، جنب رادیولوژی میرداماد، پلاک 4، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بلقیس اولادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بلقیس اولادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بلقیس اولادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بلقیس اولادی چقدر است؟
هزینه ویزیت بلقیس اولادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بلقیس اولادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بلقیس اولادی کجا است؟
دکتر بلقیس اولادی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بلقیس اولادی را ببینید.
+
آیا دکتر بلقیس اولادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بلقیس اولادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بلقیس اولادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بلقیس اولادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بلقیس اولادی چه زمانی است؟
دکتر بلقیس اولادی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بلقیس اولادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بلقیس اولادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بلقیس اولادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بلقیس اولادی 0 از 5 است.

درباره دکتر بلقیس اولادیدکتر بلقیس اولادی dr belgheys oladi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بلقیس اولادی در تهران، خیابان شریعتی، ابتدای میرداماد، جنب رادیولوژی میرداماد، پلاک 4، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بلقیس اولادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122273403 , 0212223179 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بلقیس اولادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بلقیس اولادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بلقیس اولادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بلقیس اولادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بلقیس اولادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.