دکتر محمدهومن کوکبی

دکتر محمدهومن کوکبی

کد نظام پزشکی: 86092
جراح استخوان و مفاصل
5 (6 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
109 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمدهومن کوکبی

مطب خیابان مطهری
آدرس: تهران - تهران، خيابان مطهري، خيابان جم مداين، ساختمان ارغوان، طبقه اول
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 10 تیر | 13:30

نظرات درباره دکتر محمدهومن کوکبی

5
از 6 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
رضا(1403/03/03)
نوبت دهی مطب
(1403/03/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : صافی کف پا برای پسر ۷ ساله ام رفتیم و خیلی بادقت و مهارت و تجربه تشخیص داد که با کفی کفش ژله ای بهبود پیدا میکنه
شیوا(1402/12/16)
نوبت دهی مطب
(1402/12/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
حاذق، صبور و با اخلاق
مهرداد(1402/12/15)
نوبت دهی مطب
(1402/12/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خوب من بار اول بود پیش ایشون رفتم و کاملا طبیعی است که باید چند نوبت دیگر با ایشان برخورد تخصصی داشته باشم تا نظر بدهم ولی توضیحات ایشان در خصوص نوع بیماری و ناراحتی من خوب بود
فرزاد(1402/10/19)
نوبت دهی مطب
(1402/10/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بررسی و تشخیص دقیق - صبور و خوش برخورد
فرزاد(1402/10/03)
نوبت دهی مطب
(1402/10/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار عالی
پری(1402/07/10)
نوبت دهی مطب
(1402/07/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عالی بودن، بسیار وقت گذاشتن

سوالات متداول راجع به دکتر محمدهومن کوکبی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدهومن کوکبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدهومن کوکبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدهومن کوکبی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمدهومن کوکبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدهومن کوکبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهومن کوکبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمدهومن کوکبی کجا است؟
دکتر محمدهومن کوکبی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدهومن کوکبی را ببینید.
آیا دکتر محمدهومن کوکبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهومن کوکبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمدهومن کوکبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدهومن کوکبی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدهومن کوکبی چه زمانی است؟
دکتر محمدهومن کوکبی از روز یکشنبه 10 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدهومن کوکبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدهومن کوکبی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدهومن کوکبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدهومن کوکبی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمدهومن کوکبیدکتر محمدهومن کوکبی dr mohammad houman kowkabi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر محمدهومن کوکبی در تهران، خيابان مطهري، خيابان جم مداين، ساختمان ارغوان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدهومن کوکبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188492508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدهومن کوکبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدهومن کوکبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدهومن کوکبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدهومن کوکبی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدهومن کوکبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.