%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌پزشک

https://www.instagram.com/dr.maryam_razavi

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب بلوار جانبازان

آدرس:

زاهدان، بلوار جانبازان، جانبازان5، داخل کوچه

تلفن:05433443238

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم رضوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم رضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار صبور،خوش برخورد ،مهربان،آرام هستند.

آسیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

فهیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه چند بار مراجعه به مطب رو داشتم باسواد و باحوصله هستند و‌ وقت کافی برای ویزیت میذارن.

عصمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی و خیلی با حوصله

سلیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوب و صبوری بودند انشالله نتیجه خوبی بده مراجعه ام

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم رضوی
نوبت مطب بلوار جانبازان
رزرو آنلاین نوبت
زاهدان - زاهدان، بلوار جانبازان، جانبازان5، داخل کوچه
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو111,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم رضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم رضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم رضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم رضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم رضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم رضوی کجا است؟
دکتر مریم رضوی 1 مطب در مطب بلوار جانبازان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم رضوی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم رضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم رضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم رضوی متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم رضوی چه زمانی است؟
دکتر مریم رضوی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم رضوی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر مریم رضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم رضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم رضویدکتر مریم رضوی dr maryam razavi از دکترهای متخصص جراحی لاپاراسکوپی زاهدان هستند. مطب دکتر مریم رضوی در زاهدان، بلوار جانبازان، جانبازان5، داخل کوچه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم رضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05433443238 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم رضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم رضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم رضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم رضوی متخصص جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاراسکوپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم رضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.