ریحانه متخاوری

ریحانه متخاوری

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

24350

درباره‌پزشک

ریحانه متخاوری از متخصصان روانشناسی در شهر تهران هستند. مطب ریحانه متخاوری در تهران، گیشا، خیابان 21 صادقیه، فلکه دوم صادقیه، بولوار شهدای صادقیه شمالی نبش مرودشت واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09378266084 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب ریحانه متخاوری امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط ریحانه متخاوری انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از ریحانه متخاوری روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار شهدای صادقیه شمالی

آدرس:

تهران، گیشا، خیابان 21 صادقیه، فلکه دوم صادقیه، بولوار شهدای صادقیه شمالی نبش مرودشت

تلفن:09378266084

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ریحانه متخاوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از ریحانه متخاوری
نوبت مطب بلوار شهدای صادقیه شمالی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، گیشا، خیابان 21 صادقیه، فلکه دوم صادقیه، بولوار شهدای صادقیه شمالی نبش مرودشت
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ریحانه متخاوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ریحانه متخاوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ریحانه متخاوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ریحانه متخاوری چقدر است؟
هزینه ویزیت ریحانه متخاوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ریحانه متخاوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ریحانه متخاوری کجا است؟
دکتر ریحانه متخاوری 1 مطب در مطب بلوار شهدای صادقیه شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ریحانه متخاوری را ببینید.
+
آیا ریحانه متخاوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ریحانه متخاوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ریحانه متخاوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ریحانه متخاوری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ریحانه متخاوری چه زمانی است؟
دکتر ریحانه متخاوری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ریحانه متخاوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ریحانه متخاوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ریحانه متخاوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی ریحانه متخاوری 0 از 5 است.

درباره ریحانه متخاوریدکتر ریحانه متخاوری reyhaneh motekhavari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب ریحانه متخاوری در تهران، گیشا، خیابان 21 صادقیه، فلکه دوم صادقیه، بولوار شهدای صادقیه شمالی نبش مرودشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ریحانه متخاوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09378266084 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ریحانه متخاوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ریحانه متخاوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ریحانه متخاوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ریحانه متخاوری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ریحانه متخاوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.