دکتر معصومه آتشین

دکتر معصومه آتشین

دکترای روانشناسی

شهریار

کد نظام پزشکی

26329
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

خانواده درمانی ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشکلات فردی (اضطراب ، افسردگی ، وسواس و.......)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، اندیشه، بعد از فاز ۱، ساختمان پدر، طبقه ۳، مرکز ترنم زندگی

تلفن:02165528279

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه آتشین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه آتشین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دوسشون دارم خیلی برخورد مهربان و راحت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه آتشین
نوبت مطب شهریار
رزرو آنلاین نوبت
شهریار - شهریار، اندیشه، بعد از فاز ۱، ساختمان پدر، طبقه ۳، مرکز ترنم زندگی
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه آتشین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه آتشین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه آتشین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه آتشین چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه آتشین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه آتشین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه آتشین کجا است؟
دکتر معصومه آتشین 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه آتشین را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه آتشین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه آتشین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه آتشین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه آتشین متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه آتشین چه زمانی است؟
دکتر معصومه آتشین از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه آتشین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه آتشین چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر معصومه آتشین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه آتشین 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه آتشیندکتر معصومه آتشین dr masomeh atashin از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر معصومه آتشین در تهران، بالاتر از میرداماد، روبه روی مترو شریعتی، خیابان زیبا، پلاک ۶۳، مرکز آوای درون واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه آتشین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126720406 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه آتشین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه آتشین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه آتشین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه آتشین متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه آتشین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.