دکتر فرید اسکندری

دکتر فرید اسکندری

کد نظام پزشکی: 84979

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرید اسکندری

در حال حاضر این پزشک نوبت مطب ندارد.
مطب پاسداران
آدرس: تهران - تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی B، طبقه ۲، واحد ۲۰۲
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مطب طالقانی
آدرس: تهران - تهران. خیابان طالقانی. بعد از تقاطع ولیعصر. کلینیک بیمارستان کودکان تهران
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر حسین گندم کار
دکتر حسین گندم کار
جراحی عمومی
4.5
(67 نظر)
1642 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:11 تیر 1403
دکتر معراج فربد
دکتر معراج فربد
جراحی عمومی
4.4
(47 نظر)
839 نوبت موفق
یزد - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر محمدرضا نیک شعار
دکتر محمدرضا نیک شعار
جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
4.6
(73 نظر)
1263 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

آدرس مطب دکتر فرید اسکندری

مطب پاسداران
آدرس:
تهران، پاسداران، میدان هروی، برج هروی، ورودی B، طبقه ۲، واحد ۲۰۲
تلفن:
مطب طالقانی
آدرس:
تهران. خیابان طالقانی. بعد از تقاطع ولیعصر. کلینیک بیمارستان کودکان تهران
تلفن:

نظرات درباره دکتر فرید اسکندری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر فرید اسکندری

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید اسکندری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید اسکندری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید اسکندری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرید اسکندری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید اسکندری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید اسکندری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرید اسکندری کجا است؟
دکتر فرید اسکندری 2 مطب در مطب پاسداران و مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرید اسکندری را ببینید.
آیا دکتر فرید اسکندری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید اسکندری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرید اسکندری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید اسکندری متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید اسکندری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرید اسکندری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید اسکندری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید اسکندری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرید اسکندری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید اسکندری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرید اسکندریدکتر فرید اسکندری dr farid eskandari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرید اسکندری در تهران. خیابان طالقانی. بعد از تقاطع ولیعصر. کلینیک بیمارستان کودکان تهران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید اسکندری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09365595361 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید اسکندری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید اسکندری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید اسکندری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید اسکندری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید اسکندری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.