دکتر محمد ولی زاده

دکتر محمد ولی زاده

کد نظام پزشکی: 93489
4.8 (20 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
389 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد ولی زاده

مطب هفده شهریور جدید
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان پویا، طبقه دوم
اولین نوبت آزاد:شنبه 6 مرداد | 17:15

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر محمد ولی زاده

بیمه تامین اجتماعی
بیمه ایرانیان
بیمه کارمندان دولت
بیمه نیروهای مسلح
بیمه تکمیلی جانبازان

نظرات درباره دکتر محمد ولی زاده

4.8
از 20 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
بابک(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
متواضع و مهربان !
کاربر دکترتو(1403/04/13)
نوبت دهی مطب
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی دکتر خوبی بود
صادق(1403/03/24)
نوبت دهی مطب
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: چشم پزشکی
رقیه(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: تاری دید
باقر(1402/12/14)
نوبت دهی مطب
(1402/12/14)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
عدم رضایت
علی(1402/12/02)
نوبت دهی مطب
(1402/12/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
پیشنهاد می شوند.

سوالات متداول راجع به دکتر محمد ولی زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ولی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ولی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ولی زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد ولی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ولی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ولی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد ولی زاده کجا است؟
دکتر محمد ولی زاده 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ولی زاده را ببینید.
آیا دکتر محمد ولی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ولی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد ولی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ولی زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ولی زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد ولی زاده از روز شنبه 6 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ولی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ولی زاده چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر محمد ولی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ولی زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد ولی زادهدکتر محمد ولی زاده dr mohammad vali zade از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر محمد ولی زاده در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، روبه روی کلینیک فرهنگیان، ساختمان پویا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ولی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135562330 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ولی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ولی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ولی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ولی زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ولی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.