%78
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 جراح و متخصص ارتوپدی

 فوق تخصص جراحی دست و جراحی ترمیمی و میکروسکوپی اعصاب و اندامها از فرانسه

کد نظام پزشکی

32881

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، ابتدای بلوار مطهری، کوچه ۱، ساختمان رز

تلفن:07136268950

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین حبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین حبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%78
14 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه زرگری
ملاحظات

توجه فرمایید**بیماران عزیز ساعت نوبت دهی، زمان تقریبی حضور شما در مطب میباشد. لطفا صبور باشید.

زمان انتظار شما متغییر میباشد و ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر محمدحسین حبی
دکتر محمدحسین حبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین حبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین حبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین حبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین حبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین حبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین حبی کجا است؟
دکترمحمدحسین حبی مطب چهارراه زرگری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین حبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین حبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین حبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین حبی متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین حبی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین حبی از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین حبی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر محمدحسین حبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین حبی 4 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین حبیدکترمحمدحسین حبی dr mohammad hosein hobi از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین حبی در شیراز، چهارراه زرگری، ابتدای بلوار مطهری، کوچه ۱، ساختمان رز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین حبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136268950 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین حبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین حبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین حبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین حبی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین حبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.