دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شهرزاد خسروی فر

دکتر شهرزاد خسروی فر

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فلوشیپ طب خواب

تهران

کد نظام پزشکی

119075
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب ستار خان

آدرس:

تهران، ستارخان، شهر آرا، نبش سیزدهم، کلینیک دانش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرزاد خسروی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرزاد خسروی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله به صحبتهای من گوش دادند و در زمانی که لازم بود پرسشهایی مطرح کردند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهرزاد خسروی فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ستار خان
تهران - تهران، ستارخان، شهر آرا، نبش سیزدهم، کلینیک دانش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرزاد خسروی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرزاد خسروی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرزاد خسروی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرزاد خسروی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرزاد خسروی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد خسروی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرزاد خسروی فر کجا است؟
دکتر شهرزاد خسروی فر 1 مطب در مطب ستار خان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرزاد خسروی فر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرزاد خسروی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد خسروی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرزاد خسروی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرزاد خسروی فر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرزاد خسروی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرزاد خسروی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرزاد خسروی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرزاد خسروی فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهرزاد خسروی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرزاد خسروی فر 5 از 5 است.
درباره دکتر شهرزاد خسروی فر


دکتر شهرزاد خسروی فر dr shahrzad khosravifar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر شهرزاد خسروی فر در تهران، ستارخان، شهر آرا، نبش سیزدهم، کلینیک دانش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرزاد خسروی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166122759-02161913-09333085980 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد خسروی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرزاد خسروی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرزاد خسروی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرزاد خسروی فر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرزاد خسروی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.