%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۵۷۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

قم، بلوار جمهوری، میدان سپاه، خیابان اخلاقی، ساختمان پزشکان ایران، طبقه ۵

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هومن مختارپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هومن مختارپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جمهوری
دکتر هومن مختارپور
دکتر هومن مختارپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هومن مختارپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هومن مختارپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هومن مختارپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هومن مختارپور چقدر است؟
هزینه ویزیت هومن مختارپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن مختارپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هومن مختارپور کجا است؟
دکتر هومن مختارپور 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هومن مختارپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هومن مختارپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هومن مختارپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هومن مختارپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هومن مختارپور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هومن مختارپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هومن مختارپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن مختارپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هومن مختارپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هومن مختارپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هومن مختارپور 5 از 5 است.

درباره دکتر هومن مختارپوردکتر هومن مختارپور dr hooman mokhtar pur از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) قم هستند. مطب دکتر هومن مختارپور در قم، بلوار جمهوری، میدان سپاه، خیابان اخلاقی، ساختمان پزشکان ایران، طبقه ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هومن مختارپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02533551334 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هومن مختارپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هومن مختارپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هومن مختارپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هومن مختارپور تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هومن مختارپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.