%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن (نلسون ماندلا)، ابتدای جردن، کوچه قبادیان شرقی، ساختمان پزشکان شماره 5، واحد 18

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

نیاوران، سه راه مژده، خیابان مقدسی، بالای هایپر میوه ارمتوک، پلاک 2، واحد 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار با اخلاق و حاذق و متخصص در حرفه خودش هستند.

سید امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

هنوز درمان را شروع نکردم اما حاذق بودند.

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار حاذقی هستند و دلسوز

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی، نحوه برخورد و نحوه تشخیص عالی بود

علیهان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام،بهترين دكتر و خوش اخلاق ترين دكتر دنيا در كنار حاذق بودن در طبابتشون.ما بچه دار نميشديم به لطف خدا و بعد اقاي دكتر محمدرضا جعفري بعد ٧ سال فقط با يه نسخه بچه دار شديم كه ٥ بهمن سال ١٤٠١ پسر كوچولمون رو هم برديم اقاي دكتر لطف كردند و ختنه پسرم رو انجام دادند يه دنيا ممنون اقاي دكتر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا جعفری
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، جردن (نلسون ماندلا)، ابتدای جردن، کوچه قبادیان شرقی، ساختمان پزشکان شماره 5، واحد 18

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب نیاوران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - نیاوران، سه راه مژده، خیابان مقدسی، بالای هایپر میوه ارمتوک، پلاک 2، واحد 2
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا جعفری کجا است؟
دکتر محمدرضا جعفری 2 مطب در مطب جردن و مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا جعفری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا جعفری چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا جعفری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا جعفری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمدرضا جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا جعفریدکتر محمدرضا جعفری dr mohammadreza jafari از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا جعفری در تهران، جردن (نلسون ماندلا)، ابتدای جردن، کوچه قبادیان شرقی، ساختمان پزشکان شماره 5، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188196551 ، 02188196449 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا جعفری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.