دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

13325
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب الهیه

آدرس:

تهران،خیابان فرشته، خیابان بیدارگرد شرقی، پلاک 12

تلفن:02122011616

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیدا شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیدا شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر حاذقی بودند برای خواهرم...که بیماری خودایمنی داشتند ...

معرفت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بنده صورتم بیماری توپوزاسکلروزیس داشتم روی گونه ها و بینی ام به‌ شکل پروانه جوشهای فراوان و خون آلود داشتم حدود ۱۵سال پیش بامراجعه به ایشان روی صورتم درم ابریشم انجام دادند خیلی فرق کرد.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیدا شمس
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب الهیه
تهران - تهران،خیابان فرشته، خیابان بیدارگرد شرقی، پلاک 12


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیدا شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیدا شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیدا شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیدا شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت شیدا شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیدا شمس کجا است؟
دکتر شیدا شمس 1 مطب در مطب الهیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیدا شمس را ببینید.
+
آیا دکتر شیدا شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیدا شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیدا شمس متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیدا شمس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیدا شمس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیدا شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیدا شمس چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شیدا شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیدا شمس 5 از 5 است.
درباره دکتر شیدا شمس


دکتر شیدا شمس dr sheyda shams از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر شیدا شمس در تهران،خیابان فرشته، خیابان بیدارگرد شرقی، پلاک 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیدا شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122011616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیدا شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیدا شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیدا شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیدا شمس متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیدا شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.