دکتر مصطفی سلطان سنجری

دکتر مصطفی سلطان سنجری

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

37416
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5

تلفن:02188662411

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی سلطان سنجری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی سلطان سنجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

منصوره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با تجربه،خوش رو،و جز بهترین متخصصین کشورمون هستن.امیدوارم همیشه سلامت باشن واقعا بی نظیرن پسرم با تشخیص به موقع ایشون کاملا درمان شدن.🌺

محمدجواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام آقای دکتر فوق العاده دکترخوبی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی سلطان سنجری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی سلطان سنجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی سلطان سنجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی سلطان سنجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی سلطان سنجری چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی سلطان سنجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سلطان سنجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری کجا است؟
دکتر مصطفی سلطان سنجری 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی سلطان سنجری را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی سلطان سنجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سلطان سنجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی سلطان سنجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی سلطان سنجری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی سلطان سنجری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی سلطان سنجری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی سلطان سنجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی سلطان سنجری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مصطفی سلطان سنجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی سلطان سنجری 5 از 5 است.
درباره دکتر مصطفی سلطان سنجری


دکتر مصطفی سلطان سنجری dr mostafa soltan sanjari از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 34، طبقه همکف، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی سلطان سنجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188662411 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی سلطان سنجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی سلطان سنجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی سلطان سنجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی سلطان سنجری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی سلطان سنجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.