دکتر مهدی قاسمی

دکتر مهدی قاسمی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

122499

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بعد از خیابان خواجه عبداله، روبروی پارک شریعتی (کوروش)، ساختمان کسری، پلاک 985، طبقه دوم، واحد 5

بیمه‌های طرف قرارداد

  • پزشک خانواده

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهدی قاسمی
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بعد از خیابان خواجه عبداله، روبروی پارک شریعتی (کوروش)، ساختمان کسری، پلاک 985، طبقه دوم، واحد 5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی قاسمی کجا است؟
دکتر مهدی قاسمی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی قاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی قاسمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی قاسمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی قاسمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی قاسمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدی قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی قاسمی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدی قاسمیدکتر مهدی قاسمی dr mahdi qasemi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مهدی قاسمی در تهران، خیابان شریعتی، بعد از خیابان خواجه عبداله، روبروی پارک شریعتی (کوروش)، ساختمان کسری، پلاک 985، طبقه دوم، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122849247-02122848963-02122863396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی قاسمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.