دکتر فرهاد آوخ

دکتر فرهاد آوخ

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فلوشیپ روان‌پزشکی نظامی
تهران

کد نظام پزشکی

76453
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره، روان درمانی، درمان اعتیاد

QEEG,rTMS,tDCS,
نوروفیدبک و بیوفیدبک

آدرس اینستاگرام: dr.avakh

آدرس وبسایت: www.dravakh.com

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، خیابان 188 شرقی (شهید رحمانی)، ساختمان پزشکان 114، واحد 4

افتخارات

فوق تخصص اعصاب و روان، عضو هیئت علمی دانشگاه

استادیار دانشگاه علوم پزشکی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد آوخ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد آوخ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان بسیار مهربان و با حوصله هستن و تمام تلاش خودشونو برای بهبود حال بیماران میکنن .و مهمتر از همه با احتیاط قرص تجویز میکنن که خیلی مهمه.قرص هایی با کمترین عوارض.سپاسگزارم از ایشون

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مادرم مدتها بود که داروهای اعصاب متعددی مصرف میکرد و این اواخر با وجود مصرف داروها نه تنها خواب عادی نداشت بلکه استرس و اضطراب شدیدی هم گریبان گیرش شده بود و دچار عوارض متعدد دیگری نیز شده بود که خوشبختانه تحت نظر دکتر آوخ داروها را ترک و به زندگی عادی بازگشته، واقعا از ایشون ممنون و سپاسگزارم 🙏🏻

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اقای دکتر بسیار مهربان و باحوصله و در جلسه اول تشخیصشون بسیار عالی.

نغمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی وخبره و صبور و خوش اخلاق

طلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی مهربان با حوصله وکاردان هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد آوخسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد آوخ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد آوخ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد آوخ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد آوخ چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد آوخ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آوخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد آوخ کجا است؟
دکتر فرهاد آوخ 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد آوخ را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد آوخ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آوخ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد آوخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد آوخ متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد آوخ چه زمانی است؟
دکتر فرهاد آوخ از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد آوخ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد آوخ چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر فرهاد آوخ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد آوخ 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد آوخدکتر فرهاد آوخ dr farhad avakh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر فرهاد آوخ در تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، خیابان 188 شرقی (شهید رحمانی)، ساختمان پزشکان 114، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد آوخ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177736961 , 09126339978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد آوخ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد آوخ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد آوخ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد آوخ متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد آوخ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.