%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

استادیار دانشگاه، دارای دکترای تخصصی

عضو جامعه بین المللی درماتولوژی 

کد نظام پزشکی

26406

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 186 غربی ( لرستانی )، پلاک 308، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه همکف، واحد 7

تلفن:09210672781

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر خوش وقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر خوش وقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر امیر خوش وقت، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر امیر خوش وقت
دکتر امیر خوش وقت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر خوش وقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر خوش وقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر خوش وقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر خوش وقت چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر خوش وقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر خوش وقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر خوش وقت کجا است؟
دکترامیر خوش وقت مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر خوش وقت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر خوش وقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر خوش وقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر خوش وقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر خوش وقت متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر خوش وقت چه زمانی است؟
دکتر امیر خوش وقت از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر خوش وقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر خوش وقت چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امیر خوش وقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر خوش وقت 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر خوش وقتدکترامیر خوش وقت dr amir khoshvaght از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر امیر خوش وقت در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 186 غربی ( لرستانی )، پلاک 308، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه همکف، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر خوش وقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09210672781 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر خوش وقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر خوش وقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر خوش وقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر خوش وقت متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر خوش وقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.