دکتر مریم امیدقایمی

دکتر مریم امیدقایمی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

104808

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصص

آسم و آلرژی، عفونی، گوارش، رشد و نمو، تغذیه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان 188 شرقی (کوچه داروخانه مینا)، پلاک 107، طبقه 1

تلفن:02177737741

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم امیدقایمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم امیدقایمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان 188 شرقی (کوچه داروخانه مینا)، پلاک 107، طبقه 1


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو60,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم امیدقایمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امیدقایمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم امیدقایمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم امیدقایمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امیدقایمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدقایمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم امیدقایمی کجا است؟
دکتر مریم امیدقایمی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم امیدقایمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم امیدقایمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدقایمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم امیدقایمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امیدقایمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم امیدقایمی چه زمانی است؟
دکتر مریم امیدقایمی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیدقایمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم امیدقایمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم امیدقایمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم امیدقایمی 0 از 5 است.
درباره دکتر مریم امیدقایمی


دکتر مریم امیدقایمی dr maryam omid ghaemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مریم امیدقایمی در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، خیابان 188 شرقی (کوچه داروخانه مینا)، پلاک 107، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم امیدقایمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177737741 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم امیدقایمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم امیدقایمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم امیدقایمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم امیدقایمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم امیدقایمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.