دکتر محمدرضا بقایی

دکتر محمدرضا بقایی

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق
تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار قلب، اکو، تست ورزش، هولتر فشار خون، هولتر نوار قلب

کد نظام پزشکی

۵۹۱۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به باغشمال، جنب مسجد حاج غفار، ساختمان صدرا، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا بقایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا بقایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر محمدرضا بقایی
دکتر محمدرضا بقایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا بقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا بقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا بقایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا بقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا بقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا بقایی کجا است؟
دکتر محمدرضا بقایی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا بقایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا بقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا بقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا بقایی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا بقایی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا بقایی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا بقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا بقایی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر محمدرضا بقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا بقایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا بقاییدکتر محمدرضا بقایی dr mohammadreza baghaei از دکترهای متخصص تخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محمدرضا بقایی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به باغشمال، جنب مسجد حاج غفار، ساختمان صدرا، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا بقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135533399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا بقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا بقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا بقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا بقایی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا بقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.