درباره‌ی پزشک

متخصص رادیولوژی، سونوگرافی

کد نظام پزشکی

63135

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، خیابان 188 غربی، پلاک 1، طبقه اول، واحد3

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر نظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر منوچهر نظری
دکتر منوچهر نظری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر نظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر نظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر نظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر نظری چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر نظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر نظری کجا است؟
دکترمنوچهر نظری مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منوچهر نظری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر نظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر نظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر نظری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر نظری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر نظری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر نظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر نظری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منوچهر نظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر نظری 0 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر نظریدکترمنوچهر نظری dr manochehr nazari از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر منوچهر نظری در تهران، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس، خیابان 188 غربی، پلاک 1، طبقه اول، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر نظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177882406-02177882673 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر نظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر نظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر نظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر نظری متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر نظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.