دکتر تابنده ابراهیمی

دکتر تابنده ابراهیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

98732
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان، زایمان نازایی و زیبایی

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، بین فلکه دوم و سوم تهراپارس، خیابان 190 غربی (علیدوستی)، ساختمان رادین، پلاک 1، واحد14

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر تابنده ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تابنده ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر تابنده ابراهیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تابنده ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تابنده ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تابنده ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تابنده ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت تابنده ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تابنده ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تابنده ابراهیمی کجا است؟
دکتر تابنده ابراهیمی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر تابنده ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر تابنده ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تابنده ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تابنده ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تابنده ابراهیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تابنده ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر تابنده ابراهیمی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر تابنده ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تابنده ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر تابنده ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تابنده ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر تابنده ابراهیمیدکتر تابنده ابراهیمی dr tabandeh ebrahimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر تابنده ابراهیمی در تهران، بین فلکه دوم و سوم تهراپارس، خیابان 190 غربی (علیدوستی)، ساختمان رادین، پلاک 1، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تابنده ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912014584-02177730229 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تابنده ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تابنده ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تابنده ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تابنده ابراهیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تابنده ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.