دکتر سیما جلیل زاده

دکتر سیما جلیل زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

25315
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 1، واحد A

تلفن:04135534565

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیما جلیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیما جلیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شرف نسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از نظر اخلاقی و تشخیص خیلی خوب ⭐⭐⭐⭐⭐

سویل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون فوق العاده با اخلاق و با حوصله به حرفای بیمار گوش میدن و معاینه میکنن. و کارشون در تشخیص بیماری و تجویز داروی مناسب عالی هستش. امیدورم همیشه سلامت باشن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سیما جلیل زاده
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - ، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 1، واحد A
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیما جلیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما جلیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیما جلیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیما جلیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما جلیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جلیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیما جلیل زاده کجا است؟
دکتر سیما جلیل زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیما جلیل زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سیما جلیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جلیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیما جلیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما جلیل زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیما جلیل زاده چه زمانی است؟
دکتر سیما جلیل زاده از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما جلیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیما جلیل زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سیما جلیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیما جلیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سیما جلیل زادهدکتر سیما جلیل زاده dr sima jalilzadrh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر سیما جلیل زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 1، واحد A واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیما جلیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135534565 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما جلیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیما جلیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیما جلیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیما جلیل زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیما جلیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.