دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اکرم پورمحمد ضیاء

دکتر اکرم پورمحمد ضیاء

تخصص قلب و عروق

تبریز

کد نظام پزشکی

48604

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، ساختمان سینا، جنب برج آذربایجان، طبقه 1

تلفن:04135549874

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم پورمحمد ضیاء بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم پورمحمد ضیاء
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، ساختمان سینا، جنب برج آذربایجان، طبقه 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم پورمحمد ضیاء را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم پورمحمد ضیاء نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم پورمحمد ضیاء در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم پورمحمد ضیاء چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم پورمحمد ضیاء با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پورمحمد ضیاء می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم پورمحمد ضیاء کجا است؟
دکتر اکرم پورمحمد ضیاء 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم پورمحمد ضیاء را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم پورمحمد ضیاء امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پورمحمد ضیاء در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم پورمحمد ضیاء در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم پورمحمد ضیاء متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم پورمحمد ضیاء چه زمانی است؟
دکتر اکرم پورمحمد ضیاء از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم پورمحمد ضیاء در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم پورمحمد ضیاء چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم پورمحمد ضیاء رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم پورمحمد ضیاء 0 از 5 است.
درباره دکتر اکرم پورمحمد ضیاء


دکتر اکرم پورمحمد ضیاء dr akram pormohammad zia از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر اکرم پورمحمد ضیاء در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، ساختمان سینا، جنب برج آذربایجان، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم پورمحمد ضیاء می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135549874 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم پورمحمد ضیاء و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم پورمحمد ضیاء هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم پورمحمد ضیاء فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم پورمحمد ضیاء متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم پورمحمد ضیاء مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.