دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مرجان بیات

مرجان بیات

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3669
انتخاب نوع نوبت‌گیری از مرجان بیات
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، کوچه 190 غربی، پلاک 1، واحد 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مرجان بیات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان بیات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مرجان بیات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مرجان بیات چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان بیات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مرجان بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مرجان بیات کجا است؟
دکتر مرجان بیات 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مرجان بیات را ببینید.
+
آیا مرجان بیات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان بیات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مرجان بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان بیات متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مرجان بیات چه زمانی است؟
دکتر مرجان بیات از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مرجان بیات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مرجان بیات چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مرجان بیات رای داده‌اند. میانگین امتیازی مرجان بیات 0 از 5 است.
درباره مرجان بیات


دکتر مرجان بیات marjan bayat از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مرجان بیات در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، کوچه 190 غربی، پلاک 1، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مرجان بیات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09011579752-02177704394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مرجان بیات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مرجان بیات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مرجان بیات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مرجان بیات متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مرجان بیات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.