دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محسن پتکچی مقدم

دکتر محسن پتکچی مقدم

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تبریز

کد نظام پزشکی

113092
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی تومورهای مغزی، جراحی ضایعات عروقی مغز، جراحی ترومای مغز و ستون فقرات، جراحی دیسک، اصلاح اختلالات ساختاری ستون فقرات، جراحیهای کم تهاجمی 

همکاری با بیمارستان شهید محلاتی، بیمارستان سینا، بیمارستان بین المللی، بیمارستان شهریار، بیمارستان شهریار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان حکیم، طبقه 8

بیمه‌های طرف قرارداد

 • کارمندان دولت
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن پتکچی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن پتکچی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

روح الله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پدرم را دو بار دکتر دیگری عمل کرده بودند و نتیجه نگرفته بود. در حال حاضر ایشان پلاتین گذاشتند و پدرم خیلی از عمل دکتر راضی هست.

ویدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با تجربه و با معلومات هستند و برای بیمار خود ارزش قائلند و وقت کافی برای معاینه و تبادل نظر با بیمار صرف می کنند من خیلی خیلی راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن پتکچی مقدم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان حکیم، طبقه 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن پتکچی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن پتکچی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن پتکچی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن پتکچی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن پتکچی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن پتکچی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن پتکچی مقدم کجا است؟
دکتر محسن پتکچی مقدم 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن پتکچی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر محسن پتکچی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن پتکچی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن پتکچی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن پتکچی مقدم متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن پتکچی مقدم چه زمانی است؟
دکتر محسن پتکچی مقدم از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن پتکچی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن پتکچی مقدم چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محسن پتکچی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن پتکچی مقدم 5 از 5 است.
درباره دکتر محسن پتکچی مقدم


دکتر محسن پتکچی مقدم dr mohsen potkchi moghadam از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تبریز هستند. مطب دکتر محسن پتکچی مقدم در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان حکیم، طبقه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن پتکچی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09914220137-04135570747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن پتکچی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن پتکچی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن پتکچی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن پتکچی مقدم متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن پتکچی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.