کد نظام پزشکی

31284

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه همکف، واحد F

تلفن:04135549029

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • ایرانیان
  • نیروهای مسلح
  • جانبازان
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غفار اولادغفاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر غفار اولادغفاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر غفار اولادغفاری
دکتر غفار اولادغفاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غفار اولادغفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غفار اولادغفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غفار اولادغفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غفار اولادغفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت غفار اولادغفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غفار اولادغفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غفار اولادغفاری کجا است؟
دکترغفار اولادغفاری مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غفار اولادغفاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غفار اولادغفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غفار اولادغفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غفار اولادغفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غفار اولادغفاری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غفار اولادغفاری چه زمانی است؟
دکتر غفار اولادغفاری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غفار اولادغفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غفار اولادغفاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غفار اولادغفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غفار اولادغفاری 0 از 5 است.

درباره دکتر غفار اولادغفاریدکترغفار اولادغفاری dr ghafar oladghafari از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تبریز هستند. مطب دکتر غفار اولادغفاری در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه همکف، واحد F واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غفار اولادغفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135549029 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غفار اولادغفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غفار اولادغفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غفار اولادغفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غفار اولادغفاری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غفار اولادغفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.