%96
پیشنهاد(از 49 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

مشاوره قبل از بارداری

بررسی و درمان نازایی

اعمال جراحی زنان

اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی

لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی

مراقبت های دوران یائسگی

پیشگیری و تشخیص سرطان زنان

مراقبت های دوران بارداری و بعد از زایمان

پاپ اسمیر و گذاشتن IUD

کد نظام پزشکی

108605

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، بعد از کوچه 1، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه 2، واحد 1

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته عباسلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته عباسلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 49 کاربر)

%96
47 کاربر از 49 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جهاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرشته عباسلو، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فرشته عباسلو
دکتر فرشته عباسلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته عباسلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته عباسلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته عباسلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته عباسلو چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته عباسلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته عباسلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته عباسلو کجا است؟
دکترفرشته عباسلو مطب بلوار جهاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته عباسلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته عباسلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته عباسلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته عباسلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته عباسلو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته عباسلو چه زمانی است؟
دکتر فرشته عباسلو از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته عباسلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته عباسلو چقدر است؟
تا کنون 49 نفر به دکتر فرشته عباسلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته عباسلو 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته عباسلودکترفرشته عباسلو dr fereshteh abaslo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر فرشته عباسلو در کرمان، بلوار جهاد، بعد از کوچه 1، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه 2، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته عباسلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432238084-09367143747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته عباسلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته عباسلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته عباسلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته عباسلو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته عباسلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.