%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص ستون فقرات و مفاصل

دارای بورد تخصصی طب فیزیکی

اوزون درمانی- لیزر درمانی پرتوان- ارتوکین تراپی- PRP - مگنت درمانی-شوک ویو درمانی-نگار درمانی-کلینیک پا

نوار عصبی

کد نظام پزشکی

۱۱۷۹۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان حکیم نظامی

آدرس:

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان شریعتی غربی، نبش کوچه 16، جنب مسجد امام حسن عسکری، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سلمان فلاح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سلمان فلاح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۳ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان حکیم نظامی
دکتر سلمان فلاح
دکتر سلمان فلاح

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سلمان فلاح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلمان فلاح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سلمان فلاح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سلمان فلاح چقدر است؟
هزینه ویزیت سلمان فلاح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سلمان فلاح کجا است؟
دکتر سلمان فلاح 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سلمان فلاح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سلمان فلاح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فلاح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سلمان فلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلمان فلاح متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سلمان فلاح چه زمانی است؟
دکتر سلمان فلاح از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فلاح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سلمان فلاح چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سلمان فلاح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سلمان فلاح 5 از 5 است.

درباره دکتر سلمان فلاحدکتر سلمان فلاح dr salman fallah از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان هستند. مطب دکتر سلمان فلاح در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان شریعتی غربی، نبش کوچه 16، جنب مسجد امام حسن عسکری، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سلمان فلاح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03191011414 , 03191011411 , 09303970020 ,03136252857 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سلمان فلاح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سلمان فلاح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سلمان فلاح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سلمان فلاح تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سلمان فلاح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.