%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

( آندوسکوپی، کولونوسکوپی)

کد نظام پزشکی

64133

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه 4، واحد 411

تلفن:03132240817

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا خرم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا خرم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زیبا خرم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زیبا خرم
دکتر زیبا خرم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا خرم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا خرم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا خرم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا خرم چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا خرم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا خرم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا خرم کجا است؟
دکترزیبا خرم مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زیبا خرم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا خرم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا خرم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا خرم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا خرم متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا خرم چه زمانی است؟
دکتر زیبا خرم از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا خرم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا خرم چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر زیبا خرم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا خرم 5 از 5 است.

درباره دکتر زیبا خرمدکترزیبا خرم dr ziba khorram از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر زیبا خرم در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه 4، واحد 411 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا خرم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240817 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا خرم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا خرم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا خرم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا خرم متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا خرم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.