درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

پاپ اسمیر، مشاوره قبل از بارداری، لابیاپلاستی، جراحی های زنان

کد نظام پزشکی

82999

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

اصفهان، میدان آزادی، نبش هزار جریب، ساختمان سپهر، طبقه 4، واحد 18

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شمسی نیازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شمسی نیازی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شمسی نیازی
دکتر شمسی نیازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شمسی نیازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شمسی نیازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شمسی نیازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شمسی نیازی چقدر است؟
هزینه ویزیت شمسی نیازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شمسی نیازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شمسی نیازی کجا است؟
دکترشمسی نیازی مطب میدان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شمسی نیازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شمسی نیازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شمسی نیازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شمسی نیازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شمسی نیازی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شمسی نیازی چه زمانی است؟
دکتر شمسی نیازی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شمسی نیازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شمسی نیازی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شمسی نیازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شمسی نیازی 0 از 5 است.

درباره دکتر شمسی نیازیدکترشمسی نیازی dr shamsi niazi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر شمسی نیازی در اصفهان، میدان آزادی، نبش هزار جریب، ساختمان سپهر، طبقه 4، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شمسی نیازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09133392134 , 03136684838 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شمسی نیازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شمسی نیازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شمسی نیازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شمسی نیازی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شمسی نیازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.