دکتر سونیا ابراهیمی

دکتر سونیا ابراهیمی

پزشک عمومی

طب سوزنی و طب سنتی
اهواز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

حوزه ی فعالیت در زمینه ی طب سوزنی می باشد. 

آدرس سایت: http://www.soniaebrahimi.com

کد نظام پزشکی

105409

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه دوم پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، ساختمان آویستا، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سونیا ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سونیا ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سونیا ابراهیمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سونیا ابراهیمی
دکتر سونیا ابراهیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سونیا ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سونیا ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سونیا ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سونیا ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سونیا ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سونیا ابراهیمی کجا است؟
دکترسونیا ابراهیمی مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سونیا ابراهیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سونیا ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سونیا ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سونیا ابراهیمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سونیا ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر سونیا ابراهیمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سونیا ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سونیا ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سونیا ابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سونیا ابراهیمیدکترسونیا ابراهیمی dr sonia ebrahimi از دکترهای متخصص عمومی اهواز هستند. مطب دکتر سونیا ابراهیمی در اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه دوم پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، ساختمان آویستا، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سونیا ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133336487 , 09160442104 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سونیا ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سونیا ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سونیا ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سونیا ابراهیمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سونیا ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.