دکتر محمدجواد خسروی

دکتر محمدجواد خسروی

تخصص ارتوپدی

کرمان
%84
پیشنهاد(از 24 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دوره تعویض مفصل زانو در اتریش، آتروزکپی در آلمان تعویض مفصل لگن و زانو در دانشگاه آمریکایی شارجه و تمام دوره های AO در داخل کشور و در سوئیس

درمان شکستگی ها، عیوب مادرزادی اندام ها، آتروزکپی و تعویض مفصل زانو و لگن

در مطب جا اندازی گچ گیری انجام می شود.

همکاری با بیمارستان پیامبر اعظم کرمان و تمامی بیمارستانهای خصوصی شهر کرمان

کد نظام پزشکی

25390

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان استقلال

آدرس:

کرمان، خیابان استقلال، مجتمع پزشکان استقلال

تلفن:03432453550

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • کارمندان دولت
 • مجتمع فولاد مبارکه
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدجواد خسروی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدجواد خسروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%84
20 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان استقلال
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر محمدجواد خسروی
دکتر محمدجواد خسروی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدجواد خسروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدجواد خسروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدجواد خسروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدجواد خسروی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدجواد خسروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدجواد خسروی کجا است؟
دکترمحمدجواد خسروی مطب خیابان استقلال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدجواد خسروی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدجواد خسروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خسروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدجواد خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدجواد خسروی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدجواد خسروی چه زمانی است؟
دکتر محمدجواد خسروی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدجواد خسروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدجواد خسروی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر محمدجواد خسروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدجواد خسروی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدجواد خسرویدکترمحمدجواد خسروی dr mohammadjavad khosravi از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر محمدجواد خسروی در کرمان، خیابان استقلال، مجتمع پزشکان استقلال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدجواد خسروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432453550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدجواد خسروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدجواد خسروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدجواد خسروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدجواد خسروی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدجواد خسروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.