دکتر رضا رضایی زاده

دکتر رضا رضایی زاده

تخصص ارتوپدی

کرمان
%۹۰
پیشنهاد(از ۴۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

تعویض مفاصل زانو وران_ آرتروسکوپی شکستگی ها، در رفتگی ها، کمردرد، آرتروز، بیماری های مادر زادی دست و پا، آسیب های ورزشی

کد نظام پزشکی

۳۹۸۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیا، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رضا رضایی زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴۷ کاربر)

%۹۰
۴۲ کاربر از ۴۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

بیماران برای نشان دادن عکس اگر همان روزی که نزد پزشک معاینه شدند عکس رو به پزشک نشان دادند احتیاجی به ویزیت نمی باشد اما اگر برای روزهای بعد برای نشان دادن عکس به مطب مراجعه کنند ویزیت مجددا باید پرداخت کنند.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد  

دکتر رضا رضایی زاده
دکتر رضا رضایی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا رضایی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا رضایی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا رضایی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا رضایی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا رضایی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رضایی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا رضایی زاده کجا است؟
دکتر رضا رضایی زاده 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا رضایی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا رضایی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رضایی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا رضایی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا رضایی زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا رضایی زاده چه زمانی است؟
دکتر رضا رضایی زاده از روز سه شنبه 22 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رضایی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا رضایی زاده چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر رضا رضایی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا رضایی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا رضایی زاده

دکتر رضا رضایی زاده dr reza rezaeizadeh از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر رضا رضایی زاده در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا رضایی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432442779-03432443128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا رضایی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا رضایی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا رضایی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا رضایی زاده تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا رضایی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.