%96
پیشنهاد(از 89 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص گوش، حلق و بینی، پلاستیک و زیبایی بینی

آندوسکوپی بینی و سینوس

کد نظام پزشکی

25444

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه اول

تلفن:03432453303

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر باقر بحرینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر باقر بحرینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 89 کاربر)

%96
85 کاربر از 89 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  35 نفر
 • 15-45 دقیقه
  43 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آزادی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر باقر بحرینی
دکتر باقر بحرینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر باقر بحرینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر باقر بحرینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر باقر بحرینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر باقر بحرینی چقدر است؟
هزینه ویزیت باقر بحرینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر باقر بحرینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر باقر بحرینی کجا است؟
دکترباقر بحرینی مطب میدان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر باقر بحرینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر باقر بحرینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر باقر بحرینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر باقر بحرینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر باقر بحرینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر باقر بحرینی چه زمانی است؟
دکتر باقر بحرینی از روز سه شنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر باقر بحرینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر باقر بحرینی چقدر است؟
تا کنون 89 نفر به دکتر باقر بحرینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر باقر بحرینی 5 از 5 است.

درباره دکتر باقر بحرینیدکترباقر بحرینی dr bagher bahreini از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر باقر بحرینی در کرمان، میدان آزادی، خیابان استقلال، کوچه 2، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر باقر بحرینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432453303 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر باقر بحرینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر باقر بحرینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر باقر بحرینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر باقر بحرینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر باقر بحرینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.